Filtr projektů:

Eventy » Tim W. Murphy – semináře

Tim W. Murphy – semináře

Zapojené osobnosti:  Tim Wallace Murphy

seminář
TIM WALLACE MURPHY: Transformace duchovních hodnot v dějinách
21. 3. 2012
Roosveltova ul., Praha
počet návštěvníků: 30

přednáška, promítání filmu a následná diskuse
TIM WALLACE MURPHY: Pokrevní linie Ježíše Krista
24. 4. 2011
Bio OKO, Praha
počet návštěvníků: 280

přednáška
TIM WALLACE MURPHY: Jak může víra transformovat život jednotlivce v 21. století, ve věku technologie?
2. – 6. 4. 2008
Průmyslový palác, výstaviště v Praze Holešovicích
počet návěštěvníků: 700

přednáška
Tim Wallace Murphy: Strážci pravdy a společenství Rex Deus
2. – 6. 4. 2008
Galerie Regenerace
počet návštěvníků: 120

komentovaná prohlídka
Tim Wallace Murphy: komentovaná prohlídka Karlštena
2. 4. 2008
Karlštejn
počet návštěvníků: 90

Přednášky o transformaci duchovních hodnot v dějinách – etické kodexy rytířských řádů, historie Templářského řádu, skryté pokrevní linie, učení Svobodných zednářů z pohledu současných událostí. Tim Wallace Murphy je badatel a publicista, autor více než tuctu knih s historicko-spirituálními tématy, například Odhalený kód symbolů, Rex Deus, Strážci pravdy či Znamení bestie. Ve svých knihách a přednáškách se zabývá tím, jak spirituální transformace ovlivňuje jednání v reálném světě, v minulosti i přítomnosti. Tim Wallace Murphy nabízí zasvěcený a do hloubky jdoucí pohled na témata, která by nám podle některých autorit měla zůstat utajena. Mezi nejzajímavější tituly patří Odhalený kód symbolů, Rex Deus, Strážci pravdy či Znamení bestie.

Tim Murphy společně s Janem Boňkem, autorem zasvěcené knihy Karlštejn, byli průvodci účastníkům na tomto “hradu sv. Grálu”. Ve slavné kapli s vyobrazením Janovy apokalypsy vyslechli výklad Tima Wallace-Murphyho, spoluautora knihy Znamení bestie. Navštívili i sakrální prostory, které nejsou veřejně přístupné. Odpoledne pak seminář pokračoval v místním přednáškovém sále.

Inspirující prostředí Prahy tvořilo kulisu pro jedinečný seminář Strážci pravdy a společenství Rex Deus, který se věnoval setkání Tima Wallace-Murphyho s členem tohoto tajuplného společenství. T.W. Murphy na semináři kromě jiného prozradil mnohé ze zákulisí své práce – např. co do svých knih nemohl napsat, proč jej společenství Rex Deus vlastně kontaktovalo a co je náplní badatelské práce Výzkumného systému pro evropské dědictví templářů.