Filtr projektů:

Eventy » Deepak Chopra – seminář

Deepak Chopra – seminář

Zapojené osobnosti:  Deepak Chopra

seminář
DEEPAK CHOPRA – The Soul of Leadership
19. 5. 2016
Břevnovský klášter, Praha
počet návštěvníků: 220

19. května se v Břevnovském klášteře pod vedením Deepaka Chopry  uskutečnil seminář Spirituální leadership.  Akce se zúčastnilo na 250 manažerů, podnikatelů a lídrů, kteří se chtěli se seznámit s pojetím Leadershipu v podání toho nejpovolanějšího.

„Najděte svůj jedinečný talent a nebojte se jej vyjádřit“, říká nejžádanější americký  kouč – Deepak Chopra. Lídr je symbolickou duší skupiny – jeho úkolem je uspokojit potřeby ostatních a následně naplnit ještě obecnější potřeby. Charakteristické pro osvíceného lídra jsou kreativita, inteligence, organizační schopnosti, láska a schopnost vize. Stát se lídrem je nejzásadnější volbou, jakou člověk může učinit.

Díky Deepakovu speciálnímu programu na úrovni inspiračního workshopu si  návštěvníci uvědomili vlastní potenciál k leadershipu, rozvinuli v sobě celistvost a moudrost opravdového lídra a zjistili, jak udržet křehkou rovnováhu mezi hodnotami a výkonem.  Chopra nabídl nové a atraktivní pojetí leadershipu, ve kterém mistrně propojuje praktickou a duchovní stránku věci. Poradil, jak moudře a účelně vést druhé, jak jim správně naslouchat či vhodně reagovat v různých situacích.

Zjistíte, jak se otevřít novým možnostem a metodám, které jsou klíčem k výzvám, které jsou před vámi. Jak se stát skutečným lídrem.

Více informací na www.thesoulofleadership.cz

___________________

přednáška
DEEPAK CHOPRA - „Budoucnost zdravého a úspěšného života“
15. 5. 2014
Palác Lucerna – Velký sál, Praha
počet návštěvníků: 1200

Deepak Chopra  je uznávaným lékařem, úspěšným spisovatelem a oceňovaným odborníkem na zdravý životní styl a vyhledávaným osobním a osobnostním koučem a poradcem.

Stal se jedním z nejžádanějších učitelů ve Spojených státech, se žádostí o konzultace se na něj obracejí desetitisíce lidí, mezi jeho klienty patří americké i evropské celebrity. Je autorem více než 75 knih, které byly přeloženy do 35 jazyků, a jejichž celosvětový náklad přesáhl 20 milionů výtisků. Deník New York Times označil 21 Choprových knih za bestsellery v oblasti beletrie a literatury faktu.
Ve svých knihách se zabývá střetem moderní vědy se spiritualitou, tajemstvím naší existence, ale také naším vztahem k duchovnu, snaží se proniknout co nejhlouběji k lidské duši. Chopra čerpá z moudrosti staré filozofie i z poznatků moderní vědy, aby nám pomohl pochopit a vnímat naši skutečnou povahu. Nabízí návody, jak dosáhnout zdraví nebo úspěchu v životě.

Přednáška The Future of Wellbeing – 15. 5. 2014 od 19,30 hod., Palác Lucerna – Velký sál
Před vyprodanou Lucernou Deepak Chopra hovořil o celistvosti světa a vzájemném propojování jeho jednotlivých částí i o tom, že osobní štěstí i povaha okolního světa závisí především na nás samotných – na našem nitru, myšlenkách a přístupu.  Pomocí kultivace sama sebe bychom měli zvyšovat kvalitu života na osobní, sociální, ekonomické, kariérní, intelektuální, vztahové i spirituální úrovni až k dosažení spokojenosti, pohody či blahobytu (Wellbeing). Deepak Chopra ve své přednášce shrnul principy osobního rozvoje od A do Z. Vystoupení Deepaka Chopry  uvedli Ctirad Hemelík a James Cusumano.

Autogramiáda – 15. 5. 2014 od 21,30 hod., Palác Lucerna – Velký sál
Přes 700 návštěvníků využilo možnost získat Deepakův podpis v rámci autogramiády, která proběhla po skončení přednášky. 

Setkání Meet&Greet – 15. 5. 2014 od 18,00 hod., Palác Lucerna – Mramorový sál
Téměř 160 osob využilo setkání  Meet&Greet, na kterém se s Deepakem Choprou osobně seznámili, a vymezenou hodinu a půl využili ke konverzaci a fotografování.

Více informací na www.deepakchopra.cz