Events:

Eventy » Sandra Epstein – lectures

Sandra Epstein – lectures

Involved personalities:  Sandra Epstein

přednáška
SANDRA EPSTEIN: Šamanské archetypy
23.– 25. 3. 2007
Novoměstská radnice, Praha
počet návštěvníků: 150

přednáška
SANDRA EPSTEIN: Z planety hvězdou, od hvězd k hvězdným konstelacím
27.– 29. 3. 2007
Vyšehradské purkrabství, Praha
počet návštěvníků: 250

workshop
SANDRA EPSTEIN: Tantra – tkaní vlastní existence
30. 3.– 1. 4. 2007
Senovážné náměstí, Praha
počet návštěvníků: 60

tanec
SANDRA EPSTEIN: Šamanský rituál – Uvítání jara
20. 3. 2007
Vyšehradské purkrabství, Praha
počet návštěvníků: 120

Brazilská výtvarnice, léčitelka, autorka terapeutického systému Ararêtama a vzdělávacího systému podporujícího emoční pružnost a rozvoj tvořivých schopností. Studovala výtvarné umění, pedagogiku, antroposofii, psychologii a praxi šamanismu.

V polovině 70. let založila se svými přáteli komunitu poblíž městečka Cunha severozápadně od Sao Paula a od té doby tráví většinu roku v prostředí atlantského deštného pralesa. Obdiv k této nádherné přírodě, která představuje jednu z největších biodiverzit na planetě, u ní přerostl v hluboký citový vztah. Cítí se být plně součástí tohoto jedinečného ekosystému, který vnímá jako živou dýchající bytost, jako posvátnou síť celistvosti života, na níž jsme zapomněli a do níž jsme smyslovou přírodou doslova vetkáni. Tyto tisícileté lesy jsou odrazem nejstarších částí našeho bytí.

Vibrační esence, které Sandra Epstein vytváří z rostlin atlantského pralesa, představují nástroj, jenž nám umožňuje probudit naši spící emocionální inteligenci a pomáhá nám rozvinout vědomí společenství se světem přírody.